Genel Bilgiler

Kongre Tarihi
10 - 13 Eylül 2020

Kongre Merkezi
Hilton Bosphorus Otel ve Kongre Merkezi, İstanbul

Kongre Kayıt
Kayıt masası 10 – 13 Eylül 2020 tarihleri arasında, 08.00 – 21.00 saatleri içerisinde açık olacaktır. Yaka kartı, kongre çantası, katılım belgesi ve kongre program kitabını kayıt masasından alabilirsiniz.

Yaka Kartı
Kongre merkezine girecek misafirlerimizin gerekli kayıt işlemini tamamlamış ve yaka kartını almış olması gerekmektedir. Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır. Yaka kartlarının kongre boyunca güvenlik sebebi ile takılması zorunludur.

Stant ve Sergi
Kongre süresince ilaç, tıbbi malzeme ve kitap alanlarında ürün sahibi firmaların, ürünlerini sergileyebilmesi amacıyla geniş bir alan ayrılacaktır.

Kongre Dili
Kongre dili Türkçe’dir. Yabancı davetlilerin oturumlarında simultane çeviri olacaktır.

Katılım Belgesi
Kongreye kayıt yaptıran tüm katılımcılara, 13 Eylül 2020 tarihi itibari ile katılım belgeleri verilecektir. Katılım belgelerinin kayıt masasından alınması gerekmektedir.

Kredilendirme
27. Ulusal Uygulamalı Girişimsel Kardiyoloji Toplantısı, TTB-STE Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir. TTB kredilerinin geçerli olabilmesi için katılımcılar TC Kimlik Numaralarını acenteye toplantıdan önce bildirmeli ve TTB-STE Kredi Kartına sahip olmalıdırlar.

Transferler
Transfer talepleriniz ile ilgili Global Turizm ile irtibata geçmenizi rica ederiz.

İptaller

  • İptal talepleri en geç 1 Mart 2020 tarihine kadar kabul edilecek olup, bu tarihten sonra sadece isim değişiklikleri yapılabilecektir.
  • Bütün iadeler kongre sonrasında gerçekleştirilecektir.

Copyright © 2020 TKD Girişimsel Kardiyoloji